טרמפולינה עם רשת הגנה

טרמפולינה עם רשת הגנה

כהורים אנחנו יודעים – הילדים של היום, הם לא הילדים של פעם. בעוד שבעבר היינו יוצאים לשחק בכדור בגינה או קלאס עם הבנות, היום מבלים ילדים את רוב שעות הפנאי שלהם אל מול מסכים. הם עוברים מהמחשב לטלוויזיה ומשם לטלפון הנייד לסמס לחברים. אפילו כשהם כבר נפגשים זה עם זה, הם משחקים יחד אל מול מסך. ובעוד שנראה שהם נהנים – לצערנו הנזק הוא עצום ובלתי הפיך. מחקרים מראים כי ישיבה מול מסך למשך של יותר משעתיים ביום – מזיקה להתפתחות הילד ולבריאותו. חוסר בפעילות גופנית גורם לכך שהשרירים שאמורים להתפתח מתחילים להתנוון והתוצאה היא פגיעה בהתפתחות וכמובן, בעיות משקל.

לפיכך, הורים רבים דואגים לקנות לילדיהם משחק אשר משלב פעילות גופנית מהנה וכזו שהוא יכול לבצע לבד או עם חברים. אחד המוצרים הפופולאריים ביותר כיום הוא טרמפולינה.

באם גם אתם מחפשים מתנה מקורית, מהנה ובריאה לילדים דעו כי חברתTi-m היא משווקת בלעדית של טרמפולינה עם רשת הגנה ממותגים אירופאיים מובילים.

פרמטרים חשובים בבחירה של טרמפולינה

בבואנו לרכוש טרמפולינה חדשה לבית או לחצר, כדאי להקפיד על הפרמטרים הבאים:

איכות ובטיחות: בבחירה של טרמפולינה עם רשת הגנה חשוב לוודא כי אתם קונים ממשווק שיכול להבטיח איכות ובטיחות מקסימאלית. טרמפולינה שאינה עשויה מהחומרים הטובים ביותר, עלולה להינזק מהלחץ הפיזי המופעל עליה או מקרני השמש ולהוות סכנה אמיתית. לכן, הקפידו לרכוש את המוצר ממשווק מורשה ולוודא כי יש לו את תו התקן המחמיר ביותר.

גודל והתאמה: כאן עלינו לשאול את עצמנו – היכן אנו מבקשים להעמיד את הטרמפולינה. באם התשובה היא בתוך הבית, עליה להיות בגודל קטן-בינוני וכמובן – להיות קלה לקיפול ואחסון שהרי לא נרצה שתעמוד בסלון כל יום כל היום. באם אנחנו מבקשים לפתוח את הטרמפולינה בחצר, נוכל לבחור בגדלים בינוני-ענק ובאם החצר גדולה, ניתן להשאירה שם ללא חשש למשך כל ימות השנה.

יציבות ומשקל: טרמפולינה עליה לשקול לפחות 70 קילוגרם על מנת להבטיח שתוכל לשאת משקל רב ועדיין להיות יציבה לחלוטין. טרמפולינה קלה מידי עלולה ליפול לצד, להישבר או לקרוס במהלך הקפיצות.

חברת Ti-m עומדת בכל הקריטריונים שלעיל ומציעה שירות מושלם במחיר משתלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Open chat
צרו קשר