מאמרים

אנחנו בטרמפולינה אוהבים לעזור, ולכן נעלה למדור זה מידע שיכול לעניין אתכם, כמו מה מומלץ לקנות לילדים, לאיזה גילאים מתאים, תנאי בטיחות ועוד מגוון רב של נושאים שיעזרו לכם לבחור את המוצרים הנכונים לביתכם.

סולם חבלים לילדים גדול
חבל טיפוס וסולם חבלים

חבל טיפוס

בל הטיפוס מיועד לספורטאים, מתאמנים מתחילים וכמובן גם ילדים הנמצאים תחת השגחה. טיפוס על חבל דורש התמדה ורק בדרך של השקעה לאורך זמן אפשר להגיע לתוצאות טובות ולטפס גבוה יותר בכל פעם.

קרא עוד »
נדנדות

נדנדות לגינה

זוכרים את השעות הרבות בהן ביליתם בילדותכם בהתנדנדות מרגיעה בנדנדה שבגן השעשועים הקרוב לביתכם? אף שהיום אנו לא לוקחים את הילדים לבילוי בפארק השכונתי לעיתים קרובות כל כך כפי שהיה בעבר, עדיין רובם של ההורים מכיר את הסיפוק האדיר של לשבת על הספסל בגן השעשועים ולראות את הילד צוחק ונהנה תוך שהוא מתנדנד על הנדנדה.

קרא עוד »
נדנדת עץ לילדים משולבת קיר טיפוס תוצרת Horby Bruk שוודיה
נדנדות

נדנדה לילדים

חושבים כיצד להעביר אחר הצהריים מהנה בבית עם הילדים? מחפשים להעניק לילדיכם אין סוף זכרונות של כיף לא רגיל?

קרא עוד »
טרמפולינות לגינה

טרמפולינה עם רשת הגנה

כהורים אנחנו יודעים – הילדים של היום, הם לא הילדים של פעם. בעוד שבעבר היינו יוצאים לשחק בכדור בגינה או קלאס עם הבנות, היום מבלים ילדים את רוב שעות הפנאי שלהם אל מול מסכים. הם עוברים מהמחשב לטלוויזיה ומשם לטלפון הנייד לסמס לחברים. אפילו כשהם כבר נפגשים זה עם זה, הם משחקים יחד אל מול מסך. ובעוד שנראה שהם נהנים – לצערנו הנזק הוא עצום ובלתי הפיך. מחקרים מראים כי ישיבה מול מסך למשך של יותר משעתיים ביום – מזיקה להתפתחות הילד ולבריאותו. חוסר בפעילות גופנית גורם לכך שהשרירים שאמורים להתפתח מתחילים להתנוון והתוצאה היא פגיעה בהתפתחות וכמובן, בעיות משקל.

קרא עוד »
טרמפולינות לגינה

טרמפולינה – מתקן כושר מהנה

בין מתקני הכושר הביתיים נמצאת גם הטרמפולינה – אמנם, אין זה מכשיר כושר סטנדרטי כגון הליכון או מכשיר חתירה, אבל לכל הדעות מדובר על אמצעי מעולה לשמירה על כושר. הטרמפולינה כאמור היא מתקן קפיצה אשר לרוב פופולרי בקרב ילדים, אך בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית ביחס החיובי אליה וגם מבוגרים רבים מתנסים ומתאהבים בה. לא נדיר למצוא הורים אשר רכשו את הטרמפולינה עבור ילדיהם אך הם עושים בה שימוש רחב בדיוק כמוהם.

קרא עוד »
טרמפולינות לגינה

הפעלת ילדים שלא נגמרת

בין המתקנים האהובים ביותר על ילדים נמצאת הטרמפולינה, אשר ילדים בגילאים שונים נהנים לקפוץ עליה יחד. עד לפני כמה שנים בכדי להנות מהטרמפולינה היה עלינו להגיע אל הגי'מבורי או אל הפארק הקרוב, אך לא עוד – כיום ניתן לרכוש דגמים מגוונים ומשוכללים של טרמפולינות גם לבית הפרטי ולהנות משימוש בהן ללא הגבלה. כמו כן, מפתחת הטרמפולינה פעילות מוטורית וזהו יתרון מובהק נוסף שלה.

קרא עוד »