הפעלת ילדים שלא נגמרת

הורים לילדים מכירים היטב את ההתמודדות עם הצורך לספק לילדיהם פעילות לשעות הפנאי. רבים מוצאים במשחקי מחשב או בתכניות טלוויזיה את המוצא המהיר והיעיל. אך יש כאלו אשר אינם מסתפקים בזה, ומחפשים אחר פעילות אשר גם תעשיר את ילדיהם מבחינות שונות. פעילות גופנית היא דוגמא מצוינת לבילוי בשעות הפנאי גם עבור ילדים, אשר יכולה להוות אלטרנטיבה מוצלחת.

פארקים ברחבי הערים כוללים בתוכם מתקני חצר שונים, דוגמת נדנדות או מגלשות, אשר מעניקים לילדים בטווח גילאים רחב את האפשרות להפעיל מעט את גופם תוך כדי משחק עם חברים. גם ג'ימבורי – משחקיות פופולריות לילדים, כוללות מתקנים כגון אלו, ומושכות אליהן קהל נלהב באופן קבוע. חשוב לזכור כי כיום ניתן לרכוש מתקנים שכאלו באופן פרטי ולהפוך את החצר או את המרפסת למקום נהדר להפעלות לילדים.

טרמפולינה – המתקן בה' הידיעה

בין המתקנים האהובים ביותר על ילדים נמצאת הטרמפולינה, אשר ילדים בגילאים שונים נהנים לקפוץ עליה יחד. עד לפני כמה שנים בכדי להנות מהטרמפולינה היה עלינו להגיע אל הגי'מבורי או אל הפארק הקרוב, אך לא עוד – כיום ניתן לרכוש דגמים מגוונים ומשוכללים של טרמפולינות גם לבית הפרטי ולהנות משימוש בהן ללא הגבלה. כמו כן, מפתחת הטרמפולינה פעילות מוטורית וזהו יתרון מובהק נוסף שלה.

על ידי רכישת טרמפולינה הביתה ניתן לספק לילדים פעילות מהנה ויותר מכך – מדובר על אמצעי מצוין להרגיל אותם לפעילות גופנית ולעובדה כי מדובר על דבר שכיף לעשותו. בדרך זאת נהנים הילדים מפעילות מחוץ לכתלי הבית ואינם תופסים את הטלוויזיה והמחשב כאופציה היחידה שעומדת לפניהם. חשוב גם לציין כי גם מבוגרים יכולים להשתמש בטרמפולינה בכדי לבצע פעילות אירובית יעילה ולרדת במשקל.

דגמים מגוונים לכל מטרה

טרמפולינה הממוקמת בבית הפרטי יכולה גם להוות אמצעי מעולה להפעלות בימי הולדת או באירועים שונים. העובדה כי כמה ילדים יכולים לקפוץ עליה יחד הופכת אותה למתקן אשר מעודד פעילות חברתית, ולכן היא מתאימה במיוחד לנסיבות שכאלו ואינה גורמת לתסכול כיוון שהיא לא מונעת מילדים לקחת חלק בחגיגה. הטרמפולינות המודרניות כוללות מרכז תמיכה אשר מיועד לנשיאת משקל גדול ומגודרות היטב מסביבה בכדי להיות בטיחותית לחלוטין לשימוש. בניגוד למתקנים אחרים – זהו מאפיין אשר הופך אותה לאחת האופציות המועדפות בקרב הורים מודאגים.

ניתן לרכוש טרמפולינות בטווח רחב של דגמים אשר יכולים להתאים לגדלים שונים של השטח בו הן יותקנו. מומלץ לרכוש את הטרמפולינה מגורם המשווק טרמפולינות בעלות תו תקן ואחריות ארוכת טווח. כמו כן, מומלץ לבדוק היטב שני גורמים ספציפיים בטרמפולינה אשר מורים על איכותה: מערכת הקפיצים המחוברת לבסיס הטרמפולינה אשר כל עוד היא איכותית היא מונעת התנתקות מסוכנת מן הקרקע עם כל קפיצה; ושלמות הרשת שמקיפה את הטרמפולינה, אשר מונעת אפשרות לפציעות בקרב הקופצים עליה.

רוצים להתעדכן במבצעים?
עוד מאמרים שאולי יעניינו אותך
סולם חבלים לילדים גדול

חבל טיפוס

בל הטיפוס מיועד לספורטאים, מתאמנים מתחילים וכמובן גם ילדים הנמצאים תחת השגחה. טיפוס על חבל דורש התמדה ורק בדרך של השקעה לאורך זמן אפשר להגיע לתוצאות טובות ולטפס גבוה יותר בכל פעם.

נדנדות לגינה

זוכרים את השעות הרבות בהן ביליתם בילדותכם בהתנדנדות מרגיעה בנדנדה שבגן השעשועים הקרוב לביתכם? אף שהיום אנו לא לוקחים את הילדים לבילוי בפארק השכונתי לעיתים קרובות כל כך כפי שהיה בעבר, עדיין רובם של ההורים מכיר את הסיפוק האדיר של לשבת על הספסל בגן השעשועים ולראות את הילד צוחק ונהנה תוך שהוא מתנדנד על הנדנדה.

נדנדת עץ לילדים משולבת קיר טיפוס תוצרת Horby Bruk שוודיה

נדנדה לילדים

חושבים כיצד להעביר אחר הצהריים מהנה בבית עם הילדים? מחפשים להעניק לילדיכם אין סוף זכרונות של כיף לא רגיל?