נדנדות מתקן פופולארי

נדנדות לילדים

נדנדות – מתקן פופולארי בהישג ידך

היחס לגינה או למרפסת הביתית השתנה לחלוטין בשנים האחרונות – משטח שכל מטרתו הייתה נוי, ואשר לרוב הכיל בעיקר דשא, הפכו אזורים אלו לחלק אינטגרלי מהבית, והם משמשים בין היתר חלל נהדר לפעילות משפחתית ולהעברת שעות הפנאי. בין הביטויים לכך נמצאת הפופולאריות ההולכת וגדלה של מתקני חצר שונים, אשר מספקים עניין לילדי הבית כמו גם להוריהם.
מתקני חצר שונים כוללים טרמפולינות במגוון גדלים, מגלשות, חבלי טיפוס ועוד. אלו הם מתקנים אשר הופכים את החצר לעולם ומלואו עבור הילדים ויוצרים מעין ג'ימבורי פרטי עבורם. עם זאת, לא תמיד מדובר על חצר גדולה דיה או על אפשרות לרכוש כמה מתקנים שעלותם יכולה בהחלט להיות גבוהה עבור הצרכן הממוצע. במקרים אלו ניתן להסתפק במתקן בודד – נדנדה לגינה – אחד המתקנים האהובים ביותר מאז ועד היום ולא בכדי.

מחיר סביר ביותר

בניגוד למתקני חצר גדולים ומורכבים כמו הטרמפולינה לדוגמה, מחירן של נדנדות סביר וממוצע בהחלט – בעוד שטרמפולינה עולה בממוצע בין 2,500 – 4,000 ₪, נדנדה יכולה לעלות בממוצע בין 100 ל – 200 ₪ בלבד, כך שזהו יתרון מובהק של מתקן זה. המחיר הנוח הופך את הנדנדה למוצר פופולרי ולכזה אשר אינו מחייב להמתין זמן רב עד לרכישתו או כזה הגורר יחס של משהו המחייב השקעה כספית רבה.
כמו כן, מדובר על מוצר פשוט במיוחד להרכבה – בדרך כלל יש רק להרכיב את הנדנדה או לתלות אותה, וגם מאפיין זה הוא בניגוד להרכבה מסובכת של טרמפולינה או של מתקן אחר, אשר לעתים גם דורש הגעה של צוות מקצועי לשם כך. ניתן להעביר בקלות את הנדנדה ממקום אחד לשני, לפי הצורך, ואף למקם אותה בקלות רבה בכל מקום שתחפצו, בעוד שמתקנים אחרים דורשים שטח ייעודי גדול ונטול הפרעות.

תורמת למראה הגינה

נדנדות מתאימות במיוחד למי שברשותו חצר אשר הוא אינו מעוניין לפגוע במראה שלה באמצעות מתקנים גדולים ומגושמים. עובדה זאת נכונה שבעתיים כאשר מדובר על חצר שאינה גדולה במיוחד או על מרפסת בעלת שטח מצומצם אשר אמורה להתאים לצרכי הילדים אך גם להוריהם אשר מעוניינים לארח בה. נדנדות לגינה תופסת שטח מינימלי ביותר, ולכן היא אינה מגושמת ואינה מפריעה לאף תפקיד אחר של השטח בו היא נמצאת וזהו עוד יתרון מובהק של מתקן זה.
כיוון שמדובר על מתקן חצר פשוט, בין אם מדובר על מושב נדנדה סטנדרטי, על נדנדת עץ או על נדנדת דיסק, אפשר בהחלט לרכוש אותה גם עבור חצרות הצמודות לצימרים, לשימוש הילדים שמגיעים עם הוריהם, או במקומות שלעתים מבקרים בהם ילדים – כך מוכנים לכל מקרה שלא יהיה, מבלי להוציא סכום גדול של מתקן שאולי לא יהיה בו שימוש ואשר ידרוש תחזוקה גבוהה. במקרים אלו הקפידו לרכוש דגם עמיד שיעניק עלות תועלת גבוהה ושישמר לאורך זמן.

נדנדות לילדים
רוצים להתעדכן במבצעים?
עוד מאמרים שאולי יעניינו אותך
סולם חבלים לילדים גדול

חבל טיפוס

בל הטיפוס מיועד לספורטאים, מתאמנים מתחילים וכמובן גם ילדים הנמצאים תחת השגחה. טיפוס על חבל דורש התמדה ורק בדרך של השקעה לאורך זמן אפשר להגיע לתוצאות טובות ולטפס גבוה יותר בכל פעם.

נדנדות לגינה

זוכרים את השעות הרבות בהן ביליתם בילדותכם בהתנדנדות מרגיעה בנדנדה שבגן השעשועים הקרוב לביתכם? אף שהיום אנו לא לוקחים את הילדים לבילוי בפארק השכונתי לעיתים קרובות כל כך כפי שהיה בעבר, עדיין רובם של ההורים מכיר את הסיפוק האדיר של לשבת על הספסל בגן השעשועים ולראות את הילד צוחק ונהנה תוך שהוא מתנדנד על הנדנדה.

נדנדת עץ לילדים משולבת קיר טיפוס תוצרת Horby Bruk שוודיה

נדנדה לילדים

חושבים כיצד להעביר אחר הצהריים מהנה בבית עם הילדים? מחפשים להעניק לילדיכם אין סוף זכרונות של כיף לא רגיל?