נדנדות לגינה

זוכרים את השעות הרבות בהן ביליתם בילדותכם בהתנדנדות מרגיעה בנדנדה שבגן השעשועים הקרוב לביתכם? אף שהיום אנו לא לוקחים את הילדים לבילוי בפארק השכונתי לעיתים קרובות כל כך כפי שהיה בעבר, עדיין רובם של ההורים מכיר את הסיפוק האדיר של לשבת על הספסל בגן השעשועים ולראות את הילד צוחק ונהנה תוך שהוא מתנדנד על הנדנדה.

נדנדה אצלך בגינה

ובכן, עכשיו כבר לא צריך להרחיק עד גן השעשועים ואפשר להביא את הנדנדות הביתה, לגינה. נדנדות לגינה מגיעות במגוון רחב של סוגים וגדלים וכל אחד יכול לבחור את הנדנדה המתאימה לילדיו ולגינתו.
כמשתמע מכך, יש להתאים את הנדנדה לגינה לגילו של הילד וכן להקפיד תמיד לבחור רק את המתקן הבטיחותי והמאובטח ביותר. לנדנדה בחצר יש יתרונות גדולים וחוץ מההנאה שהיא מספקת לילדכם היא גם מגבירה את תחושת השלווה של כל ילד באשר הוא, וכן את הביטחון, היציבה והקואורדינציה. שלא לדבר על כך שכל חבריו של התכשיט שלכם ירצו לבקר אותו בכל יום!

מגוון עצום של סוגי נדנדות

כשאנו אומרים נדנדות לגינה, אנו מתכוונים לעשרות סוגים וגדלים של נדנדות כך שכל בעל גינה יוכל להתאים את הנדנדה המתאימה לגינה הספציפית שלו. ניתן לרכוש נדנדות תלויות, נדנדות מאוזנות, נדנדות אישיות, נדנדות זוגיות ועוד סוגים רבים. הנדנדות בנויות מחומרים עמידים ביותר וישרתו אתכם נאמנה לאורך השנים.

נדנדות לגינה תורמות לקשר בין ההורה לילד

רבים מההורים עובדים עד שעות מאוחרות ולא תמיד יש הפנאי או היכולת ללכת עם הילד לגינה וליהנות מזמן איכות עם הילדים. שגן השעשועים נמצא בחצר הפרטית שלכם הוא ללא ספק הרבה יותר נגיש ומאפשר לכם ליהנות מהמשחק עם הילד בנוחיות ביתכם – ובכך לשפר את הקשר בין ההורה לילד. לא צריך להתרחק או לחזור בחושך או להתווכח עם הילד שכבר מאוחר וצריך לחזור הביתה… פשוט יוצאים לחצר הבית ונהנים ביחד.
אין שום דבר בעולם שמשתווה לצחוק של ילד ואם אתם רוצים לראות את ילדכם צוחק ומחייך, התקינו לו את המתקן הכי מהנה בגן השעשועים – ממש בבית.

רוצים להתעדכן במבצעים?
עוד מאמרים שאולי יעניינו אותך
סולם חבלים לילדים גדול

חבל טיפוס

בל הטיפוס מיועד לספורטאים, מתאמנים מתחילים וכמובן גם ילדים הנמצאים תחת השגחה. טיפוס על חבל דורש התמדה ורק בדרך של השקעה לאורך זמן אפשר להגיע לתוצאות טובות ולטפס גבוה יותר בכל פעם.

נדנדת עץ לילדים משולבת קיר טיפוס תוצרת Horby Bruk שוודיה

נדנדה לילדים

חושבים כיצד להעביר אחר הצהריים מהנה בבית עם הילדים? מחפשים להעניק לילדיכם אין סוף זכרונות של כיף לא רגיל?

טרמפולינה עם רשת הגנה

כהורים אנחנו יודעים – הילדים של היום, הם לא הילדים של פעם. בעוד שבעבר היינו יוצאים לשחק בכדור בגינה או קלאס עם הבנות, היום מבלים ילדים את רוב שעות הפנאי שלהם אל מול מסכים. הם עוברים מהמחשב לטלוויזיה ומשם לטלפון הנייד לסמס לחברים. אפילו כשהם כבר נפגשים זה עם זה, הם משחקים יחד אל מול מסך. ובעוד שנראה שהם נהנים – לצערנו הנזק הוא עצום ובלתי הפיך. מחקרים מראים כי ישיבה מול מסך למשך של יותר משעתיים ביום – מזיקה להתפתחות הילד ולבריאותו. חוסר בפעילות גופנית גורם לכך שהשרירים שאמורים להתפתח מתחילים להתנוון והתוצאה היא פגיעה בהתפתחות וכמובן, בעיות משקל.