חבל טיפוס

סולם חבלים לילדים גדול

חבל הטיפוס הוא מתקן ספורט לכל דבר, המשלב בתוכו הפעלת שרירים רבים שבד"כ לא פועלים בפעילויות ספורטיביות אחרות, ובמקביל עובד בעיקר על כוח הזרועות והרגליים. טיפוס על חבל הנה פעילות ספורטיבית מבורכת המשלבת התפתחות נכונה ואורח חיים בריא תוך כדי הנאה וכיף ששמורים רק לסוג פעילות זה.
חבל הטיפוס מיועד לספורטאים, מתאמנים מתחילים וכמובן גם ילדים הנמצאים תחת השגחה. טיפוס על חבל דורש התמדה ורק בדרך של השקעה לאורך זמן אפשר להגיע לתוצאות טובות ולטפס גבוה יותר בכל פעם. ומעבר לכך, חבל טיפוס מגיע עם מימד חינוכי: אין זה משנה מה גילו של האדם – אך בעיקר ילדים יכולים להרוויח את הלקח שחבל טיפוס מלמד את כולנו – שכמו כל דבר בחיים, כל ההתחלות קשות ועם ההתמדה הדרך הופכת לקלה יותר ויותר.

חבל טיפוס לילדים

חבל טיפוס לילדים מותאם לגובה שלהם ולמשקל של הילדים. חבל הטיפוס לילדים, כמו חבל הטיפוס למבוגרים יכול להעמיס על עצמו משקל רב ולתמוך בפעילות של ילדים במשקלים שונים. חבל טיפוס הוא אחד המתקנים שהכי הרבה מסבים אושר לילד ובעזרת מתקן כייפי שכזה הוא יכול לעסוק בספורט וליצור לעצמו אתגרים… ודרך השקעה ורצון אף לעמוד בהם.

חבל טיפוס לגינה עמיד ובטיחותי ביותר

חבל טיפוס בטוח הוא חבל טיפוס שתלוי נכון על המתקן המיועד ולא הורכב בצורה לא תקינה. לכן חשוב להקפיד ולרכוש רק חבל ייעודי לטיפוס, שהנו בטיחותי ועמיד ומגיע עם ההנחיות הנכונות לשם התקנתו. חבל מאובטח ושהורכב בצורה בטיחותית מקסימאלית מונע אירועים ותאונות לא נעימות. חבל הטיפוס מיועד לתלייה בגינה ויכול לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים, לרבות חום כבד, גשמים וקור מקפיא.

גם ההורים יכולים לנסות

החבל מיועד לסחוב עליו עומסים כבדים, מה שמאפשר גם להורים להתנסות ולעבור חוויה מדליקה עם הילדים. בעזרת חבל הטיפוס ההורים והילדים מוצאים לעצמם זמן איכות מתי שנוח להם ומשלבים פעילות ספורטיבית וכיף שלא נגמר, כמו גם ביטחון עצמי, כח וסיבולת.
החבל מיועד בעיקרו לילדים אבל גם ההורים יכולים לטפס עליו ולשפר את הביצועים הספורטיביים שלהם ובכך ליהנות ביחד עם ילדיהם.

סולם חבלים לילדים גדול
רוצים להתעדכן במבצעים?
עוד מאמרים שאולי יעניינו אותך

נדנדות לגינה

זוכרים את השעות הרבות בהן ביליתם בילדותכם בהתנדנדות מרגיעה בנדנדה שבגן השעשועים הקרוב לביתכם? אף שהיום אנו לא לוקחים את הילדים לבילוי בפארק השכונתי לעיתים קרובות כל כך כפי שהיה בעבר, עדיין רובם של ההורים מכיר את הסיפוק האדיר של לשבת על הספסל בגן השעשועים ולראות את הילד צוחק ונהנה תוך שהוא מתנדנד על הנדנדה.

נדנדת עץ לילדים משולבת קיר טיפוס תוצרת Horby Bruk שוודיה

נדנדה לילדים

חושבים כיצד להעביר אחר הצהריים מהנה בבית עם הילדים? מחפשים להעניק לילדיכם אין סוף זכרונות של כיף לא רגיל?

טרמפולינה עם רשת הגנה

כהורים אנחנו יודעים – הילדים של היום, הם לא הילדים של פעם. בעוד שבעבר היינו יוצאים לשחק בכדור בגינה או קלאס עם הבנות, היום מבלים ילדים את רוב שעות הפנאי שלהם אל מול מסכים. הם עוברים מהמחשב לטלוויזיה ומשם לטלפון הנייד לסמס לחברים. אפילו כשהם כבר נפגשים זה עם זה, הם משחקים יחד אל מול מסך. ובעוד שנראה שהם נהנים – לצערנו הנזק הוא עצום ובלתי הפיך. מחקרים מראים כי ישיבה מול מסך למשך של יותר משעתיים ביום – מזיקה להתפתחות הילד ולבריאותו. חוסר בפעילות גופנית גורם לכך שהשרירים שאמורים להתפתח מתחילים להתנוון והתוצאה היא פגיעה בהתפתחות וכמובן, בעיות משקל.